HELIOS
Titulinis
LT  |   EN  |   RU

Apie HELIOS Grupę

UAB "VIA SPORTAS", UAB „STANVARA“, UAB „ELMOSLITA“ įmonių veikla - stambių komercinės, administracinės ir gyvenamosios paskirties projektų plėtojimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Nekilnojamojo turto valdymas, nuoma ir pardavimas: nauji butai, biurai ir komercinės patalpos.

Uždaroji akcinė bendrovė "VIA SPORTAS" pradėjo savo veiklą 1995-aisiais metais. Pagrindinė bendrovės veikla buvo prekyba sporto prekėmis. 2001 metais bendrovė įsigijo HELIOS kinoteatrą, investavo į pastato rekonstrukciją, pritaikė jo architektūrą prie bendros Senamiesčio koncepcijos ir pakeitė savo veiklos pobūdį į nekilnojamo turto nuomą ir pardavimą.

Šiuo metu UAB "VIA SPORTAS" valdomą turtą sudaro nekilnojamojo turto objektai Vilniuje.
Įmonė yra pastato HELIOS Pramogų centras, Didžiojoje g. 28, Vilniuje, savininkė. Taip pat jai priklauso „RIMI“ maisto prekių parduotuvės pastatas Vydūno g. 4, Pilaitėje; ELEKTROMARKT BAZĖ Parodų g. 1, ir kiti pastatai Vilniaus mieste.

Įmonė ir toliau plečia savo veiklą nekilnojamojo turto rinkos srityje. Šalia esamo Vydūno g. 4, Pilaitėje RIMI prekybos centro pastato UAB „VIA SPORTAS“ stato HELIOS Gyvenamąjį, laisvalaikio, prekybos ir pramogų kompleksą (daugiau informacijos: www.helios-pilaite.lt ), o stambiausias įmonės projektas - HELIOS CITY -  jau pastatytas Vilniuje, Konarskio g. ir Savanorių pr. sankirtoje. Bendras projekto plotas - 15‘900 kv.m. Kompleksą sudaro 3 pagrindinės dalys – daugiaaukštis pastatas su apartamentais, prekybos pasažas, biurai. Investicijos į projektą sudarė 70 mln. litų. Daugiau informacijos apie prekybos pasažą bei biurus: www.helioscity.lt

Ypatingą dėmesį bendrovė skiria nekilnojamojo turto projektų tobulinimui, originalių architektūrinių sprendimų analizei, kokybės reikalavimams.

UAB „VIA SPORTAS“ pastatuose sėkmingai veikia stambūs nuomininkai: prekybos tinklai RIMI, VP Market, Norfa, AB „Apranga“, Vilniaus bankas ir bankas Snoras, japonų restoranas „Labuki“ ir kiti.

Uždarosios akcinės bendrovės „STANVARA“ ir „ELMOSLITA“ įkurtos 2000 metais. Bendrovės valdo nekilnojamąjį turtą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Įgyvendintas planuojamų stambių projektų 1-asis statybos etapas: 2003 metais rekonstruotas senas pastatas Pramonės pr. 25, Kaune, ir pastatytas modernus ELEKTROMARKT prekybos centro pastatas (bendras pastato plotas - apie 5000 kv.m). Taip pat pastatytas ELEKTROMARKT prekybos centras Taikos pr. 56, Klaipėdoje, kurio bendras plotas taip pat yra 5000 kv.m. Pastatai yra išnuomoti gerai žinomoms įmonėms: „RIMI“, „Elektromarktas“, „Minijos baldai“ ir kt.

 2005 © Helios. e-solution: gaumina