HELIOS
Titulinis
LT  |   EN  |   RU

HELIOS CITY, Vilnius

 

Objekto vystytojas:

 UAB „Via sportas"

Nuoma / pardavimas:

Tomas Čivilis
Mob.: +370 620 52802
El. paštas .: tomas.civilis@helios.lt

 
 

English      Russian                                                                           Namai Jums – ne tik finansinių galimybių, bet ir Jūsų gyvenimo būdo, filosofijos bei stiliaus atspindys, todėl būsimąją investiciją renkatės itin kruopščiai.

 
Didinga erdvė
Išskirtiniams žmonėms reikia ypatingų namų. HELIOS CITY - stiklo šedevras. Grakšti pastato architektūra ir modernios technologijos – ideali komforto bei subtilumo išraiška. Šis kompleksas - tai miestas mieste, kuris galės suteikti Jūsų norimas paslaugas. Apsipirksite prekybos ir paslaugų centre, esančiame dviejuose pirmuosiuose aukštuose, galėsite pietauti restoranuose arba užsisakyti maisto į namus, pasinaudoti  banko paslaugomis, pasilepinti soliariume.

Rūpestis ir komfortas
Kodėl turėtumėte rūpintis buitimi, jei tai galime padaryti mes? Įsikūrę naujuosiuose namuose, galėsite pasirinkti tokį aptarnavimą, kokio tik pageidausite - pasirūpinsime ne tik būsto švara bet ir mokesčių administravimu.

Saugumas
Saugoma objekto teritorija užtikrins HELIOS CITY gyventojų, biurų darbuotojų bei lankytojų ramybę ir saugumą. Automobilių statymui po kompleksu bus įrengta saugoma požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

HELIOS CITY apartamentai - tai puiki investicija į komfortišką, prabangų ir prestižinį būstą! 

 2005 © Helios. e-solution: gaumina